Lesrooster 


 

Maandag           Dinsdag           Woensdag           Donderdag           Vrijdag           Zaterdag           Zondag

 


 

Dag Zaal van tot   Groep Leeftijd / Divisie Leiding
               

Maandag

Oosterheidehal(A)

09.00

10.00

 

senioren/GALM

 

Neeltje

Maandag

Sperwerstraat

16.30

19.00

 

wedstrijd onderbouw

divisie 1-2/3-4

José/Lillian/Vivienne/Martine 

Maandag Sperwerstraat 18.00 20.30   wedstrijd bovenbouw divisie 1-2/3-4 José/Sandra/Lillian/Martine
Maandag Sperwerstraat 20.30 21.30   dam.+ hr. recreanten   Harm
               
Dinsdag Ridderstraat 08.45 09.45   dam. recreanten   Cees
Dinsdag Ridderstraat 09.45 10.45   dam. recreanten   Cees
Dinsdag Sperwerstraat 16.00 17.00   kleuters 5 tot 6 jaar José
Dinsdag Sperwerstraat 17.00 18.00   jongens
6 tot 10 jaar  Eric - Sybren
Dinsdag Sperwerstraat 17.00 18.00   meisjes 6 t/m 8 jaar     Morrison
Dinsdag Sperwerstraat 18:00 19.00   meisjes 7 t/m 9 jaar Morrison
Dinsdag

Sperwerstraat

19:00 20.00   meisjes 9 t/m 11 jaar Morrison 
Dinsdag Sperwerstraat 19.00 20.00   meisjes vanaf 12 jaar en ouder Flore
Dinsdag Sperwerstraat 20.00 21.00   dames recreanten   Cees
               
Woensdag Dorst 14.00 15.00   senioren/GALM   Elly
Woensdag Dorst 15.00 16.00   senioren/GALM   Elly
Woensdag Sperwerstraat 15.30 17.30   selectiegroep   Gerrie
Woensdag Sperwerstraat 16.00 18.30   wedstrijd onderbouw divisie 1-2 José - Arianne - Flore
Woensdag Sperwerstraat 16.00 18.30   wedstrijd onderbouw divisie 3
om de week
Flore
Woensdag Sperwerstraat 18.00 20.30   wedstrijd bovenbouw divisie 1-2/3-4 José/Sandra/Arianne
Woensdag Sperwerstraat 19.00 20.00   dames recreanten   Cees
               
Donderdag Sperwerstraat 17:00  18:00    meisjes  5 tot 8 jaar Marloes
Donderdag Sperwerstraat 17:00 18:00   meisjes 5 tot 8 jaar Marloes 
Donderdag

Sperwerstraat

18:00 19:00   meisjes plusgroep 8 - 11 jaar Marloes
Donderdag Sperwerstraat 18:00 19.00   meisjes 8 - 11 jaar Marloes 
Donderdag Sperwerstraat 19:00 20.00   meisjes plusgroep 12+ jaar Marloes - Maureen
Donderdag Sperwerstraat 19:00 20:00   meisjes 8- 11 jaar Marloes
Donderdag Sperwerstraat 20.00 21.30   dames turngroep   José
               
Vrijdag Sperwerstraat 16.30 19.30   wedstrijd onderbouw divisie 1-2 José/Arianne/Lillian
Vrijdag Sperwerstraat 16.30 19.30   wedstrijd bovenbouw divisie 1-2  José/Arianne/Lillian
Vrijdag Sperwerstraat 16.30 18.30   selectiegroep   Gerrie - Marjolein
Vrijdag Sperwerstraat 17.30 20.00   wedstrijd onderbouw divisie 3-4 Vivienne
               
Zaterdag Sperwerstraat 09.00 09.45   kleuters  2 tot 5 jaar Marloes
Zaterdag Sperwerstraat 09.45 10.30   kleuters 2 tot 5 jaar Marloes
Zaterdag Sperwerstraat 10.30 11:15   kleuters 2 tot 5 jaar

Marloes

Zaterdag Sperwerstraat 11.15 12:00   kleuters 2 tot 5 jaar

Marloes

Zaterdag Sperwerstraat 11.00 14.00   wedstrijd onderbouw divisie 1-2
om de week
José/Arianne/Lillian
Zaterdag Sperwerstraat 11.00 14.00   wedstrijd bovenbouw divisie 1-2
om de week
José/Arianne/Lillian
Zaterdag Sperwerstraat 11.00 14.00   wedstrijd onderbouw divisie 3-4
om de week
Sandra - Viévenne
Zaterdag Sperwerstraat 11.00 14.00   wedstrijd bovenbouw divisie 3
elke week
Sandra - Viévenne
Zaterdag Sperwerstraat 11.00 14.00   wedstrijd bovenbouw divisie 4
om de week
Sandra - Viévenne
               
Zondag Sperwerstraat 09.00 10.00   freerungroep 11 - 15 jaar Koen
Zondag Sperwerstraat 10.00 11.00   freerungroep 11 - 15 jaar Koen
Zondag Sperwerstraat 15.30 17.00   springen/ex-turnen 15+ Bastijn